Ierakstu glabāšana mākonī

Video ieraksti var kalpot kā pierādījumi jebkādām likuma vai drošības pārkāpumu izmeklēšanām, tos droši uzglabājot mākonī.​

Ar mūsu pakalpojumu palīdzību jūsu dati ir droši aizsargāti un vienmēr viegli pieejami jebkurā laikā un vietā. AB Security Solutions kompānija ir uzņēmusies uzdevumu nodrošināt, ka jūsu vērtīgie video ieraksti tiek glabāti drošā un uzticamā mākonī, nodrošinot jums mieru un drošību. Mūsu modernās tehnoloģijas un pieredzējušā speciālistu komanda garantē, ka jūsu video materiāli ir aizsargāti ar augstākajiem drošības standartiem un ir pieejami jebkurā laikā un vietā, nodrošinot ātru piekļuvi un efektīvu datu pārvaldību.

Ar mūsu pakalpojumu palīdzību jūs varat pilnībā koncentrēties uz savu darbu, zinot, ka jūsu video ieraksti ir drošībā. Mēs esam šeit, lai nodrošinātu jums mieru, palīdzētu uzraudzīt un aizsargāt savu biznesu ar visaugstākajiem standartiem un tehnoloģijām.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādītos kontaktus vai aizpildot kontaktformu.

Radās kādi jautājumi?

Radās kādi papildus jautājumi? Droši piesakiet atzvanu un mēs ar jums sazināsimies, lai atbildētu uz tiem.

Konsultācijas pieteikums

Aizpildi kontaktformu, lai sazinātos ar konsultantu.