AB Security Solutions - jūsu uzticamais partneris mājas drošības jomā Latvijā, piedāvājot modernas signalizācijas sistēmas, 24/7 uzraudzības pakalpojumus un pielāgotus drošības risinājumus, lai nodrošinātu augstas kvalitātes aizsardzību jūsu mājoklim, ģimenei un uzņēmumam.

AB Security Solutions

Ar vairāk nekā trīsdesmit gadu pieredzi, mēs esam guvuši ievērojamu pieredzi mājas drošības nozarē un izveidojuši plašu klāstu ar jaunākajām tehnoloģijām bagātinātus drošības risinājumus.

Mūsu piedāvātie risinājumi ir izstrādāti, lai nodrošinātu nevainojamu aizsardzību pret ielaušanos, zādzībām, ugunsnelaimēm un citām potenciālām ārkārtas situācijām, nodrošinot mūsu klientiem mieru un drošību. Kā vadošais drošības risinājumu sniedzējs Latvijā, mēs garantējam, ka jūsu mājokļi, ģimenes un biznesi ir drošībā, neatkarīgi no to atrašanās vietas.

Pirmā licence Latvijā
Nr. 1
Kā drošības nozares priekšgalā esošs uzņēmums Latvijā, mēs esam pirmie, kam piešķirta licence apsardzes pakalpojumu sniegšanai, apliecinot mūsu uzticamību un profesionālismu.
Mūsu komandā ir 490 darbinieku – katrs no viņiem ir savas jomas eksperts, kas ir apņēmies mācīties un pilnveidot savas iemaņas katru dienu, lai nodrošinātu jums nevainojamu servisu.
Darbinieku
99
Gadu pieredze
10
Mūsu ilggadējā pieredze ir pamats, uz kura veidojam optimālus un laika pārbaudītus drošības risinājumus, lai aizsargātu jūsu mājokli un biznesu.
Mēs lepojamies ar mūsu ātro reaģēšanas laiku – tikai 5 minūtes – kas ir iespējams pateicoties mūsdienīgai centrālajai apsardzes pultij un profesionālai operatīvā dienesta komandai.
Reaģēšanas laiks
1 min
Ekipāžas
10
Mēs garantējam, ka, saņemot trauksmes signālu, mūsu centrālās apsardzes pults operatori nekavējoties nosūta tuvāko operatīvās grupas ekipāžu uz Jūsu īpašumu, tādejādi nodrošinot efektīvu un operatīvu reakciju uz jebkuru drošības pārkāpumu.
Kā globāls drošības risinājumu līderis, AB Solution Security Group lepojas ar savu starptautisko klātbūtni un ekspertīzi. Mēs esam izvirzījušies par uzticamu partneri drošības jautājumos ne tikai Latvijā, bet arī Nīderlandē, Bulgārijā, Gruzijā un Beļģijā, veidojot stabilu pamatu mūsu starptautiskajai darbībai.
Darbības valstis
1

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem speciālistiem, kuri ir apmācīti izstrādāt un īstenot drošības risinājumus, kas ir pielāgoti jūsu konkrētajām vajadzībām, kultūras specifikai un budžetam.

AB Security Solutions nav vienkārši apsardzes uzņēmums – mēs esam jūsu sabiedrotie drošākas nākotnes veidošanā.

Pievienojieties mūsu starptautiskajai klientu saimei un uzticieties AB Security Solutions, lai nodrošinātu mieru prātam un drošību jūsu mājā un uzņēmumā.

AB Security Solutions - jūsu uzticamais partneris mājas drošības jomā Latvijā, piedāvājot modernas signalizācijas sistēmas, 24/7 uzraudzības pakalpojumus un pielāgotus drošības risinājumus, lai nodrošinātu augstas kvalitātes aizsardzību jūsu mājoklim, ģimenei un uzņēmumam.

Vakances

Iepazīsties ar mūsu aktuālajām vakancēm un iespējām pievienoties mūsu aizraujošajam un profesionālajam kolektīvam. Atklāj jaunas iespējas, izaicinājumus un iespēju attīstīties kopā ar mums.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot zemāk norādītos kontaktus vai aizpildot kontaktformu.

Konsultācijas pieteikums

Aizpildi kontaktformu, lai sazinātos ar konsultantu.